T Nation

Pre-made Food Services

I’m not quite lazy enough to spend $10 per meal but I might buy a handful per week if I can get the price down to $7.

1 Like

$311 is out of my price range for TV dinners :rofl:

3 Likes

Just bought my second round. The scramble tastes awesome. All of it digests really easily as well.

1 Like